Site icon Memtor Marketing

Pozycjonowanie stron internetowych Częstochowa

Jakie zalety niesie ze sobą pozycjonowanie lokalne?

Jest to usługa dedykowana firmom prowadzącym działalność lokalną. Pozycjonowanie ich stron ma na celu dotarcie do z ofertą do konkretnej grupie docelowej szukającej usługi lub produktu w obszarze działalności firmy. Największym atutem lokalnych przedsiębiorstw jest ich bliskość i możliwość osobistego kontaktu. Lokalne SEO pozwala na wypromowanie małego przedsiębiorstwa i konkurowanie z dużymi ogólnopolskimi firmami na lokalnym rynku. Dzięki naszym działaniom można:

  • – trafić do szerszego grona potencjalnych klientów zainteresowanych ofertą,
  • – wybić się na tle lokalnej konkurencji,
  • – reklamować firmę jako rzetelną i godną zaufania,
  • – skutecznie zwiększyć wzrost sprzedaży oferowanych towarów i usług (nie tylko online),
  • – konkurować z dużymi przedsiębiorstwami, nie pochłaniając przy tym dużych kosztów na promocję.

Jak promować lokalną firmę w sieci?

Lokalnym biznesom zalecamy promowanie firmy w sieci pod określonymi wyrażeniami kluczowymi połączonymi z nazwą miasta. Tak więc dla częstochowskiego warsztatu samochodowego mogą to być frazy:

  • Mechanik Częstochowa – 590 wyszukiwań miesięcznie
  • Mechanik samochodowy Częstochowa – 210 wyszukiwań miesięcznie
  • Warsztat samochodowy Częstochowa – 170 wyszukiwań miesięcznie

Warto też brać pod uwagę bardziej precyzyjne frazy, które mają podobną popularność:

  • Wymiana opon Częstochowa – 880 wyszukiwań miesięcznie
  • Wymiana oleju Częstochowa – 590 wyszukiwań miesięcznie

Dzięki takim działaniom trafiamy precyzyjnie do użytkowników szukających dokładnie tej oferty w danej lokalizacji. Po dobraniu odpowiednich fraz kluczowych do pozycjonowania przeprowadzimy audyt i optymalizację strony nie tylko pod wytypowane słowa, ale również usprawniającą jej działanie i eliminującą ewentualne błędy w kodzie, poprawiającą szybkość jej działania, dostosowującą do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Usługa „local SEO” jest też nierozerwalnie połączona z wizytówką Google Moja firma, która wyświetla się w wynikach wyszukiwania jak i Mapach Google, z których często korzystają użytkownicy szukający firmy w pobliżu.

Agencja Memtor Marketing

Korzenie firmy sięgają 2004 roku, kiedy w Częstochowie została zarejestrowana spółka Ememtics, w dalszym ciągu jesteśmy mocno związani z miastem Częstochowa, gdzie posiadamy biuro. W znacznej mierze nasza działalność dotyczy firm z Częstochowy i okolic. Nasz zespół posiada dużą wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem, stosujemy skuteczne procedury optymalizacji stron internetowych, co pozwala z powodzeniem zwiększać ich przewagę w organicznych wynikach wyszukiwania.

Cena pozycjonowania stron www

Cena pozycjonowania jest uzależniona od wielu czynników. Ważna jest branża, lokalizacja, konkurencyjność fraz, na które chcemy pozycjonować stronę www, jakość strony internetowej i umieszczonego na niej treści (contentu). Każdy klient wymaga indywidualnego podejścia.

Jeśli chcesz przyciągnąć klientów i zaistnieć na lokalnym rynku, zapraszamy do kontaktu w celu poznania naszej oferty. Z chęcią przedstawimy darmową i niezobowiązującą wycenę.

Exit mobile version